О нас

Центр сучасного опалення iQteplo

Компанія «iQteplo» - це команда фахівців в сфері комплексного вирішення проблеми життєзабезпечення будівель, будь то квартира або приватний будинок. Двадцятирічний досвід роботи дозволяє нам грамотно підходити до проектування, встановлення, обслуговування систем опалення, вентиляції, водопостачання і каналізації та якісно виконувати їх ремонт.

Крім того, ми надаємо широкий вибір продукції від провідних світових виробників - Vaillant, Bosch, Viessmann, Wilo, Meibes, Tece, Kermi, Hansa, Emco, Keuco, Rehau, Viega (Німеччина), Geberit, Laufen (Швейцарія), Protherm (Словаччина ), Saunier Duval (Франція), Drazice (Чехія), Grundfos (Данія), Purmo (Фінляндія), Tiemme, Zimet, Gessi, Fantini, Hatria, Simas, Cielo, Catalano, Marazzi, Atlas Concorde, Fap, Rex (Італія), Tres, Sonia, Adex (Іспанія) і багатьох інших.

Підбір обладнання оптимально проводити ще на етапі проектування системи. Досвідчені фахівці нашої компанії допоможуть Вам розібратися у всіх особливостях і знайти відповідний для Вашого індивідуального проекту варіант серед великого асортименту продукції. Наша компанія представляє собою своєрідний центр сучасного опалення, водопостачання та вентиляційних систем. Використовуючи передові технологічні розробки, ми проектуємо системи життєзабезпечення будинку, які не тільки створюють ідеальні умови для життя, а й дозволяють економити.

Ефективне опалення будинку

В наш час енергоефективний будинок – це не казка і не міф, і навіть не будинок майбутнього, а цілком собі сучасна реальність. Всі системи життєзабезпечення проектуються в ньому таким чином, щоб при оптимальному функціонуванні звести до мінімуму енергоспоживання за рахунок пасивного зменшення теплових витрат. Такий будинок не тільки дозволяє економити на рахунках за комунальні послуги, але й не завдає значної шкоди навколишньому середовищу.

Основні системи життєзабезпечення будинку:

  • Опалювальна система.
  • Система вентиляції і кондиціонування.
  • Система водопостачання та водовідведення.
  • Система електро - та теплопостачання.

Опалювальне обладнання, зокрема опалювальний котел, є серцем опалювальної системи. Це пристрій, що забезпечує Ваш будинок теплом і, залежно від виду котла, гарячою водою. Правильний вибір обладнання гарантує енергоефективне опалення будинку, тобто максимальну ефективність при мінімальному споживанні електроенергії. Виходячи з використовуваного палива, існують різні види котлів: газові, електричні, твердопаливні, газові та комбіновані.

Існує кілька варіантів, як організувати ефективне опалення газовим котлом – за допомогою одноконтурного, двоконтурного і конденсаційного газового котла. Одноконтурні використовуються тільки для опалення, двоконтурні – для опалення приміщень і забезпечення будинку гарячою водою. Призначення конденсаційних котлів таке ж, як і у двоконтурних, але їх перевагою є значна економія палива, що витрачається.

Електричні котли більш невибагливі в обслуговуванні, більш прості в установці і також забезпечують ефективне опалення будинку. По енергоефективності вони перевершують будь-який дешевий газовий котел. За економностю їх можна порівняти хіба що з газовими котлами, що мають конденсаційний механізм.

Твердопаливні та рідкопаливні котли будуть незамінні для будинку зі слабкою електропроводкою або не підключений до газової магістралі.

Альтернатива котлів – теплові насоси, що черпають теплову енергію з безкоштовних джерел – землі, води, повітря.

Ефективна вентиляція

Якість вдихуваного повітря впливає на загальне самопочуття і працездатність людини. Ефективна вентиляція необхідна для видалення забруднюючих речовин та подачі свіжого повітря в приміщення. При підборі обладнання для вентиляції зверніть особливу увагу на пристрої з рекуперацією тепла. Їх вартість буде трохи вище, але і користь набагато відчутнішим. Крім того, що системи з рекуперацією тепла забезпечені потужними фільтрами для очищення надходить в приміщення повітря і підтримують його оптимальну вологість, вони зберігають тепло, яке втрачається найчастіше через вентиляцію. Конструкція рекуператорів дозволяє повертати частину тепла завдяки теплообміну між вихідним і надходять повітрям, забезпечуючи Ваш будинок свіжим і теплим повітрям.

Ефективне водопостачання

Якість води - ще один важливий фактор, який безпосередньо впливає на здоров'я людей. Ефективне водопостачання будинку вимагає дотримання певних рекомендацій щодо вибору обладнання і його монтажу. У свою чергу, вибір обладнання багато в чому залежить від джерела води. Якщо мова йде про приватний будинок, то, швидше за все, Вам знадобиться насос для свердловини або колодязя. Але крім насосних станцій, труб і сполучних деталей, також необхідно потурбуватися фільтруючими пристроями, очисними воду від домішок і сторонніх часток для захисту обладнання від передчасного зносу.

Компанія «iQteplo» пропонує якісну продукцію для облаштування ефективної системи водопостачання, фільтри для очищення води і каналізаційне обладнання. Вся продукція відповідає суворим стандартам якості. Асортимент, представлений на нашому сайті, дозволить підібрати необхідні компоненти для будь-якої з систем життєзабезпечення приватного будинку або квартири, наші інженери професійно розроблять проект з урахуванням індивідуальних побажань замовника і якісно виконають монтажні роботи. Ми також надаємо комплексні послуги з обслуговування та ремонту систем водопостачання та каналізації, вентиляції та опалення.

family
Новини