Про нас

iQteplo – центр інженерних рішень економного опалення. Компанія «iQteplo» — це команда професіоналів. Ефективність нашої роботи - це оптимальне поєднання компетентності у сфері опалення та сантехніки, високого рівня знання обладнання, а також його підбір, встановлення, запуск і балансуванню. Двадцять років досвіду проектування та монтажу систем опалення дають нам можливість максимально задовольнити побажання самого вимогливого клієнта.

Компанія «iQteplo» є офіційним торговим партнером провідних світових виробників опалення, сантехніки, керамічної плитки і керамограніта: Vaillant (Німеччина), Protherm (Словаччина), Saunier Duval (Франція), Bosch (Німеччина), Viessmann (Німеччина), Drazice (Чехія), Grundfos (Данія), Wilo (Німеччина), Meibes (Німеччина), Kermi (Німеччина), Purmo (Фінляндія), Tece (Німеччина), Tiemme (Італія), Zimet (Італія), Rehau, Viega, Zehnder, Axor, Hansgrohe, Grohe, Duravit, Villeroy&Boch, Kaldewei, Hansa, Emco, Keuco (всі Німеччина), Geberit, Laufen (Швейцарія), Gessi, Fantini, Hatria, Simas, Cielo, Catalano, Marazzi, Atlas Concorde, Fap, Rex (всі Італія), Tres, Sonia, Adex (всі-Іспанія) і багатьох інших. Це дозволяє нам швидко реагувати на різні непередбачені ситуації в процесі співпраці з нашими клієнтами.

Наші інженери допоможуть вам розробити індивідуальний проект систем опалення водопроводу та каналізації для будинку або квартири, а також підібрати найбільш відповідне обладнання для його реалізації. Це дозволить знайти оптимальне рішення проблем, пов'язаних з витратами на купівлю обладнання, а також на ресурси під час його експлуатації (газ, електрика, тверде паливо).

Ми постійно відвідуємо фабрики провідних виробників по всьому світу, а також виставки в сфері опалення та сантехніки - щоб іти в ногу з часом і пропонувати своїм замовникам найбільш просунуті і ефективні рішення їх потреб. У нас є досвід розробки і установки різних систем опалення, водопроводу і каналізації, як в квартирах, так і в будинках котеджного типу:

  • системи опалення на основі газових і електричних котлів;
  • системи опалення на основі теплових насосів;
  • системи опалення на основі твердопаливних котлів (пелети, дрова, вугілля);
  • системи опалення на основі комбінованих джерел нагріву ( енергія землі, газ, електрика, пелети, дрова, вугілля);
  • системи опалення і водопроводу з використанням сонячної енергії;
  • системи водопроводу з використанням різних видів труб і фітингів;
  • системи водоочищення в залежності від аналізу води;
  • системи централізованої каналізації та з використанням септиків.

Поставляючи продукцію і монтуючи її на наших об'єктах - ми завжди намагаємося, щоб наш клієнт залишався задоволеним, адже задоволений клієнт - це завжди нові клієнти.

Бажаємо плідної співпраці!