Котли для опалення будинку

Серцем класичної системи опалення, безумовно, є опалювальні котли. Використання цих пристроїв передбачається зазвичай ще на етапі проектування опалювальної системи.

Компанія «IQteplo» надає великий вибір надійної продукції від провідних світових виробників в широкому ціновому діапазоні. Сучасне обладнання, наприклад, опалювальні котли Vaillant, здатне вирішити не тільки проблему обігріву приміщення, але і гарячого водопостачання. Великий асортимент продукції, представленої у нас на сайті, дозволяє підібрати і купити опалювальний котел для будинку, що відповідає всім Вашим потребам.

Ефективне опалення будинку котлом залежить не тільки від типу самого пристрою, але і від правильного монтажу. Саме тому встановлення обладнання повинен виробляти кваліфікований спеціаліст.

Перш ніж вибирати котел для опалення і гарячого водопостачання, слід розібратися, що таке котел і як він працює, ретельно вивчити і порівняти характеристики котлів, коректно підібрати вид необхідного обладнання і, у разі необхідності проконсультуватися з досвідченим фахівцем.

Як вибрати котел для опалення будинку?

Принцип роботи котлів може відрізнятися в залежності від того, яке паливо вони використовують. Котли поділяються на такі види:

  • газові,
  • електричні,
  • рідкопаливні,
  • твердопаливні,
  • об'єднані.

Завдяки різноманітності пристроїв не можна дати загальної відповіді на питання, як працює котел. Потрібно окремо розглядати кожен випадок.

Котли для опалення приватного будинку

Перед тим як вибрати котел для опалення будинку, необхідно зрозуміти наскільки доцільним буде той чи інший вид устаткування для Вашої опалювальної системи.

Газові котли для опалення будинку виробляють теплову енергію шляхом спалювання газоподібного палива. Вони широко поширені в нашій країні, але поряд з багатьма перевагами, мають низку недоліків. Бувають конденсаційними і конвекційними. Газові котли доцільно вибирати, якщо будинок підключений до магістрального газопроводу.

Електричні котли для опалення приватного будинку компактніше, більш прості в установці і безпечні – відсутня необхідність виводити продукти горіння, оскільки вони не палять паливо, і ризик вибуху побутового газу. Але вони менш ефективні для опалення будівель з недостатньою теплоізоляцією. У свою чергу вони поділяються на Тенові, електродні та індукційні.

Газові та твердопаливні котли забезпечують незалежність від центральних теплових і газових магістралей, що мають тривалий термін експлуатації, але потребують окремого місця під котельню. У випадку з рідкопаливними котлами необхідно передбачити місце розміщення цистерни для палива. Твердопаливні котли тривалого горіння відрізняються невисоким ККД, зате їх можна рідше обслуговувати.

За способом монтажу котли бувають настінні та підлогові. Підбираючи котли для опалення квартири, покупці частіше зупиняють свій вибір саме на настінних конструкціях з огляду на їх компактності. Вони не займають багато місця, тому їх можна встановлювати у ванній кімнаті або на кухні. Підлогові моделі зазвичай більш габаритні, оптимальним місцем їх установки буде комори або підсобне приміщення.

Одноконтурними називаються котли, які використовуються тільки в цілях опалення приміщення. Двоконтурними - котли для гарячого водопостачання та опалення.

Для того щоб купити опалювальний котел, оформляйте замовлення в нашому інтернет-магазині. Якщо у Вас виникли будь-які питання по цікавить Вас продукції, звертайтеся за консультацією до менеджерів нашого магазину.