Накопичувальні бойлери непрямого нагріву

Бойлери, призначені для автономного постачання будинків і квартир гарячою водою, можна умовно поділити на два типи – прямого і непрямого нагріву.

Бойлери непрямого нагріву, пристрої для підігріву води за допомогою ресурсів опалювальної системи. Вони монтуються біля котла опалення та влаштовано майже так само, як і нагрівач води прямого типу. Особливістю водонагрівачі непрямого нагріву є те, що нагрів води відбувається не за допомогою електрики або газу, як в обладнанні з прямим нагрівом, а завдяки теплу опалювальної системи.

За способом установки і залежно від особливостей конструкції пристрою непрямого нагріву бувають:

  • вертикальними і горизонтальними,
  • настінними і підлоговими,
  • одноконтурними та двоконтурні,
  • з рециркуляцією,
  • з конструкцією «бак в баку»,
  • накопичувальні.

Вертикальний і настінний бойлер непрямого нагріву будуть кращими для маленьких будинків і квартир через їх компактності. Єдиний недолік «настінника» - його обмежена місткість.

Горизонтальні і підлогові котли мають значні розміри і вимагають окремого приміщення, зате їх обсягу вистачить навіть для застосування в промислових цілях.

  • Двуконтурний бойлер непрямого нагріву накопичувальний
  • Одноконтурні котли поширені більше, ніж двоконтурні бойлери непрямого нагріву

Пристрій з рециркуляцією відрізняється здатністю миттєво, як і проточні нагрівачі, подавати гарячу воду в кран.

Двоконтурний бойлер непрямого нагріву

«Бак в баку» складається із зовнішньої і внутрішньої ємностей. У першій знаходиться вода із котла, яка виступає в ролі гріючого теплоносія, у другій – вода для підігріву і використання кінцевим споживачем. Накопичувальний бойлер непрямого нагріву призначений не тільки підігріву води, але і для підтримки її в нагрітому стані, що нагадує накопичувальний бойлер.

На водонагрівач непрямого нагріву ціна буде вище, ніж на аналогічний пристрій прямого нагріву. Але вартість першого окупиться значно швидше за рахунок відсутності прямих витрат на підтримку його роботи.

Такі нагрівачі не створюють додаткове навантаження на електропроводку під час опалювального сезону, оскільки для своєї роботи не використовують електрики. Вони надійні і довговічні. Теплоносій не контактує безпосередньо з водою, що нагрівається, що гарантує надійність і тривалий термін служби обладнання.

Купити бойлер в інтернет-магазин iQteplo

Накопичувальний водонагрівач непрямого нагріву – ідеальний вибір для забезпечення квартири або будинку гарячою водою, але для ефективності його роботи потрібно дотримуватися певних правил. Обов'язково необхідно правильно вибрати місце для його установки, вірно під'єднати насос і підключити обладнання до джерела холодної води. Багато що залежить і від якості матеріалів, що використовуються виробником при виготовленні бойлерів. Купуючи у нас на сайті, Ви обираєте краще обладнання, з гарантією якості і відповідними цінами.