Накопичувальні водонагрівачі Vaillant

Компанія «IQteplo» пропонує широкий вибір як проточних, так і накопичувальних пристроїв для нагрівання води. Одними з кращих серед них є накопичувальні водонагрівачі Vaillant.

Накопичувальний водонагрівач – один з елементів системи водопостачання, що відповідає за нагрівання води. Залежно від способу нагрівання водонагрівачі діляться на проточні та ємнісні.

  • У проточних водонагрівачах холодна вода проходить через трубу з електронагрівачем і виходить з неї гарячою. Такі пристрої споживають стільки електроенергії, скільки здатна витримати не кожна проводка.
  • Економічний накопичувальний водонагрівач теж може бути оснащений теном, але на відміну від проточного, він нагріває воду до необхідної температури і відключається, включаючись знову при охолодженні води. Ця особливість і робить його економічно більш вигідним.

Накопичувальний водонагрівач для будинку і квартири

Електричний накопичувальний водонагрівач для квартири підігріває воду за допомогою вбудованого в нього Тена. Якщо вода нагрівається газовим пальником, розташованим під нагрівальною ємністю, можна вважати, що такий накопичувальний водонагрівач – газовий. В якості палива для подібного пристрою служить природний або скраплений газ, який поки що вважається найбільш економічно вигідним видом палива. Існують також моделі, в яких комбінуються різні нагрівальні елементи.

Ємнісний або накопичувальний водонагрівач для будинку буває декількох видів: пристрої непрямого нагріву і буферні накопичувачі. Бойлери непрямого нагріву в процесі роботи не мають потреби в природному газі чи електриці, вони працюють від ресурсу опалювальної системи, тому коштують дорожче, але швидше окупаються. Це ідеальне рішення для регіонів з низькою якістю електропостачання.

Буферний накопичувальний водонагрівач для приватного будинку дозволяє накопичити і зберегти надлишкове тепло, що виробляється котлом. Він також вирішує проблему з нерівномірною подачею теплової енергії і неоптимальним її витратою. Його можна використовувати не тільки для гарячого водопостачання, але і для ефективного функціонування опалювальної системи.

Принцип роботи накопичувального водонагрівача досить простий. Теплоносій (вода) нагрівається за допомогою нагрівального елемента – вогню або електрики. Після нагріву води до потрібної температури, відбувається відключення. Теплоізольований бак дозволяє довго утримувати температуру води. Як тільки температура знижується, знову включається нагрівання.

Таким чином для того, щоб зрозуміти, як працює накопичувальний водонагрівач, можна порівняти його з дещо видозміненим термосом або термопотом.

Принцип роботи накопичувального водонагрівача

Перед тим як вибрати накопичувальний водонагрівач, потрібно ознайомитися з усіма його видами і особливостями. Накопичувальний бойлер може бути настінним і підлоговим, двоконтурним і одноконтурним, вертикальних і горизонтальних. Бойлер з рециркуляцією здатний так само, як і проточні водонагрівачі, моментально подавати гарячу воду в кран. Настінні моделі відрізняються компактністю, але зазвичай мають маленьку місткість. Обсягу підлогових бойлерів вистачить навіть для промислових потреб, але під їх розміщення потрібне окреме місце в будинку.

Якщо Ви все ще не розумієте, як працює накопичувальний водонагрівач, відео допоможе розібратися і заповнити всі залишилися прогалини.

Використовувати накопичувальний водонагрівач для опалення - цілком можливий варіант пристрою опалювальної системи. Основна умова при створенні подібної системи - необхідно точно розрахувати необхідну потужність бойлера в залежності від розміру будинку.

Ціни на накопичувальний водонагрівач для системи опалення значно варіюються, виходячи з типу пристрою, його місткості і потужності. На нашому сайті представлений широкий вибір накопичувальних водонагрівачів, тут кожен зможе підібрати відповідне обладнання в залежності від переслідуваної мети.