Газові проточні водонагрівачі

У наш час наявність власного водонагрівача в будинку – це скоріше необхідність, ніж примха. Вибір відповідного водонагрівача залежить від багатьох факторів. Найбільш популярним обладнанням вважається електричний котел, газова колонка.

У багатоквартирних будинках без передбаченого димоходу і з хорошою проводкою раціональніше встановлювати ємнісні нагрівачі або електричні проточні водонагрівачі. Якщо в приміщенні є димар, можна розглядати газові колонки в якості проточного нагрівача води, здатного забезпечувати будинок гарячою водою необмежений час.

Пальний пристрій починає працювати відразу ж при відкриванні крана і до тих пір, поки Ви не закрутите вентиль. Це основна перевага, якою володіє проточний нагрівач, зокрема газова колонка, купити яку можна в будь-якому інтернет-магазині зважаючи широкого вибору даної продукції.

Ціни на газові колонки варіюються в залежності від потужності пристрою, від якості матеріалів і комплектуючих частин.

Сучасні колонки оснащуються автоматичним управлінням інтенсивності горіння, але якщо неправильно розрахувати необхідну потужність, то гарячої води просто не вистачить на всіх споживачів. Наприклад, при наявності двох точок водозабору – на кухні та у ванній, при одночасному їх використанні, з кранів буде литися тепла вода. Тому дуже важливо не помилитися з вибором обладнання. Вартість газових колонок цілком виправдана з урахуванням того, що тарифи на газ значно нижче, ніж на електроенергію.

Як вибрати газовий проточний водонагрівач?

Якщо порівнювати газові проточні водонагрівачі з електричними, то останні виграють у ціні, хоча їх експлуатація не буде коштувати дорожче. А для ефективної роботи перших необхідно певний тиск води і газу. Перевагою обох пристроїв є їх компактні розміри. Таке обладнання легко розміщується на кухні або у ванній, не займає багато місця і не виглядає незграбно, на відміну від громіздких бойлерів.

Якщо ж говорити про принцип роботи, то у газових проточних водонагрівачів він досить простий – це пристрої, які нагрівають проточну воду в теплообміннику за допомогою полум'я пальника. З-за підвищеної жорсткості води в деяких регіонах газові колонки вимагають періодичного обслуговування і очищення точно так само, як і електричні водонагрівачі. Але і цю проблему можна вирішити, встановивши хорошу фільтраційну систему.

Газова колонка з п'єзорозпалом і електророзпалом

За типом розпалювання виділяють кілька видів пристроїв, основні з них – газова колонка з п'єзорозпалом і електророзпалом. В колонках з п'єзорозпалом запуск виконується вручну натисканням спеціальної кнопки. Якщо відключається газ, пальник гасне і для повторного запуску знову необхідно натиснути кнопку.

Газова колонка з електророзпалом запускається за допомогою електричної іскри автоматично.

Правильно підібрана і встановлена газова колонка для опалення будинку забезпечить Вас гарячою водою в будь-який час року, дозволить стати незалежними від центральної системи гарячого водопостачання, гарантує надійну роботу і комфортне використання обладнання.