Монтаж опалення будинку

Монтаж опалення є наступним після проектування та не менш важливим етапом. Наша компанія якісно проводить монтаж опалення, ціна на виконання робіт обговорюється і розраховується в індивідуальному порядку. Вартість робіт залежить від складності проекту, використовуваних матеріалів і устаткування.

Монтаж опалення в приватному будинку

Після розробки проекту і підбору обладнання та комплектуючих, виробляється установка системи опалення, що включає:

  • обв'язку котельні, монтаж котла і радіаторів, розведення труб, підключення всіх елементів системи.
  • виконуються пусконалагоджувальні роботи, щоб на етапі пробного запуску визначити та виправити можливі неполадки у функціонуванні системи.
  • перед здачею робіт по монтажу опалення приватного будинку обов'язково проводиться гідравлічне регулювання системи. Завдяки їй відбувається рівномірний прогрів приладів опалення, забезпечується нормальна робота опалювального котла і економія енергоносіїв.

Монтаж опалення в приватному будинку (ціна на різні види робіт приблизно вказана на нашому сайті) передбачає як використання класичного обладнання і типів опалення - електричне, газове, твердопаливні, тепловими насосами, конверторне та інфрачервоне, так і альтернативних видів джерел енергії. До останніх відносяться, наприклад, сонячні системи.

Монтаж отопления

Монтаж опалення в будинку, котеджі, квартирі

Монтажу опалення в будинку умовно можна розділити на наступні етапи.

  1. Облаштування котельні: установка опалювального котла та необхідного обладнання. Монтаж опалення в котеджі, система якого впритул пов'язана з системою вентиляції, є найбільш копіткою і не самим легким процесом, тому його слід довірити професіоналам щоб уникнути виникнення неприємних ситуацій в майбутньому.
  2. Проводка труб опалювальної системи. Монтаж трубопроводу, який дозволить забезпечувати безперешкодний доступ до всіх його основних елементів з метою інспекції, налаштування і сервісного технічного обслуговування. Процес складається з установки опалювальних стояків, проміжних вузлів розподілу і підведення труб до опалювального обладнання.
  3. Монтаж радіаторного опалення, що складається з установки радіаторів на стіни, монтування трубопроводу і підключення до колектора, настроювання елементів управління і пр. За бажанням можна встановити систему теплих підлог.

Наша компанія також займається монтажем систем опалення в квартирах. На відміну від систем опалення в приватному будинку, монтаж опалення в квартирі – процес менш складний і трудомісткий, займає менше часу, але, на жаль, не володіє такою різноманітністю технічних рішень.