Проектування опалення будинку

Проектування опалення приватного будинку необхідно для того, щоб мінімізувати витрати при будівництві і витрати на опалення в майбутньому і виконати правильний монтаж системи.

Після отримання вихідних даних про приміщення, проводяться основні розрахунки:

  • розрахунок теплової потужності – визначення потреби об'єкта теплової енергії,
  • витрати тепла,
  • розрахунок теплових втрат будівлі,
  • потужності системи опалення,
  • розрахунок кількості необхідних опалювальних приладів.

Обов'язково розробляється схема, складається технічна документація і підбирається необхідне обладнання. Широкий асортимент продукції дозволяє підібрати оптимальний варіант, в залежності від побажань замовника та особливостей будівлі.

Проект отопления дома

Проект опалення котеджу

Розробка проекту опалення котеджу або заміського будинку – це досить копітка і складна задача, зате надає безліч варіативних рішень, оскільки дозволяє створити індивідуальну систему опалення. Головна перевага такої системи полягає в можливості включення і відключення системи в будь-який час року за бажанням споживача і регулювання температури в приміщенні.

Проект опалення будинку припускає застосування різних видів опалення. Наприклад, водяне – головним компонентом системи є котел для нагрівання води, яка виконує функцію теплоносія. Такі котли можуть відрізнятися кількістю контурів: одноконтурний вирішує тільки проблему обігріву, в той час як двуконтурний забезпечує будинок не тільки теплом, але і гарячою водою. За типом джерела нагріву котли діляться на газові та електричні, газові та твердопаливні, а також комбіновані. У системах з тепловими насосами тепло поглинається з грунту, води або повітря.

Останнім часом велику популярність набирають альтернативні джерела енергії. Найпоширеніші і більш відомі з них – сонячні системи. Наші фахівці допоможуть Вам розібратися у всіх тонкощах питання і вибрати найбільш відповідне рішення.

Проект опалення квартири

При створенні проекту опалення квартири враховуються нюанси, пов'язані з тим, що багатоповерхові будинки використовують центральну систему опалення. Основні мінуси ЦСО:

  • неможливість включення системи до початку опалювального сезону;
  • залежність, як від теплових пунктів, так і від теплотрас до будівлі.

Тобто, відсутня можливість якось вплинути на отримання достатньої кількості енергії і на її джерела. В будинках-новобудовах з вільним плануванням квартир дозволене перепланування приміщень, але опалювальні пристрої повинні строго відповідати потужності, виділеної на квартиру.

Виходячи з цього, головним завданням при розробці проекту опалення є коректний підбір обладнання і грамотний розрахунок потужності системи. Ми надаємо повний спектр послуг – від проектування до установки опалювальних систем, з подальшим обслуговуванням та ремонтом.