Ремонт і обслуговування опалення

Ефективна робота системи опалення залежить не тільки від грамотно складеного проекту, якісного монтажу та наладки системи, але і від своєчасного технічного обслуговування. Планове обслуговування опалення складається з інспекції системи, діагностики обладнання, виявлення витоків, несправностей і відхилень від заданих параметрів і їх швидкого усунення. На роботи по обслуговуванню опалення ціна приблизно вказана на нашому сайті.

Обслуговування опалення квартири багатоповерхового будинку повністю покладається на плечі житлово-експлуатаційних контор. Але, готуючись до опалювального сезону, комунальні служби цілком поглинені забезпеченням подачі тепла безпосередньо у будинки, при цьому їх не турбує те, що відбувається в окремо взятій квартирі. Стан труб і опалювальних приладів всередині квартири, як і обслуговування опалення котеджу, не підключеного до центрального опалення – проблема мешканця. Наші фахівці з радістю допоможуть Вам позбавитися від цієї проблеми.

Ремонт и обслуживание отопления

Обслуговування опалення будинку

Наявність справної системи опалення в будинку – обов'язкова умова комфортного проживання в нашій кліматичній зоні зважаючи прохолодного осінньо-весняного періоду і досить холодних зим. Систематичне обслуговування опалення в приватному будинку є запорукою справності цієї системи.

Воно більш критично, ніж обслуговування опалення в квартирі, так як у випадку недогляду нікого буде звинувачувати, крім себе. Роботи з діагностики і виявлення неполадок в котеджах – ширша, оскільки система опалення приватного будинку більш складна і вимагає комплексного підходу.

Ремонт опалення в квартирі

Якщо в процесі діагностики була виявлена причина несправності системи опалення, вирішити її можна декількома способами. В основному – це заміна або ремонт опалювального обладнання та інших компонентів системи. Вартість ремонту опалення (ціна розраховується виходячи з типу послуги) багато в чому визначається характером несправності. Неполадки системи в більшості випадків є наслідком помилок при проектуванні, неправильного вибору приладів опалення та елементів системи або некоректного монтажу, а також із-за недотримання інструкцій з експлуатації обладнання.

Ремонт опалення в квартирі може здійснюватися майстром з ЖЕК-а, але в цьому випадку існує ймовірність того, що він розтягнеться на невизначений термін. Вдаючись до допомоги фахівця «з боку», Ви ризикуєте зіткнутися з доморощеними майстрами, які не дають гарантію на виконання своїх робіт. Тому потрібно відповідально підійти до вибору і ретельно обговорити всі деталі.

Ремонт опалення в приватному будинку

Наша компанія займається проектуванням та монтажем опалювальних систем, а також надає послуги з обслуговування та ремонту опалення в будинку.

Ми гарантуємо високу якість ремонту опалення котеджу або квартири і виконання робіт в чітко зазначений термін.