Монтаж вентиляції будинку

Для сучасного світу досить гострою є проблема забруднення повітря. Звичайно ж, жителі великих міст відчувають її сильніше і намагаються їх уникнути, будуючи заміські будинки подалі від мегаполісів, щиро вірячи в те, що це само собою вирішить проблему.

Особливо чутливий до чистоти повітря дитячий організм, тому великі сім'ї з дітьми воліють перебувати ближче до природи, сподіваючись забезпечити молоде покоління свіжим повітрям. Але і тут можна зіткнутися з низкою неприємностей. Якщо заміський будинок розташований досить далеко від діючих автомобільних доріг, повітря, хоч і меншою мірою, ніж у містах, буде забруднюватися автомобільними вихлопами. А для страждаючих алергією можливу небезпеку представлятиме пилок рослин в періоди цвітіння.

Але безвихідних ситуацій не буває, тому грамотне проектування і монтаж вентиляції – ціна, яку доведеться заплатити за можливість дихати чистим і свіжим повітрям в будинку. Вартість монтажу вентиляції не настільки велика, щоб відмовитися від нього, ризикуючи власним здоров'ям і здоров'ям своїх дітей.

Монтаж вентиляции

Монтаж вентиляції в приватному будинку

Монтаж вентиляції в приватному будинку передбачає наявність різноманітних рішень. Він повинен виконуватися в суворій відповідності з готовим проектом, в якому враховані всі нюанси.

Монтаж вентиляції в квартирі – процес менш трудомісткий, але все одно копітка, зважаючи на обмеження простору на установку обладнання.

Монтаж вентиляційного обладнання, незалежно від приміщення, в якому він проводиться, слід довіряти тільки кваліфікованим фахівцям, бо неякісна установка системи вентиляції може погубити навіть самий продуманий проект.

Монтаж вентиляції в квартирі

За своєю суттю принцип встановлення вентиляції в квартирі мало чим відрізняється від принципу встановлення вентиляції у приватному будинку. Середньостатистична схема включає наявність пристроїв з очисником повітря, які забезпечують приплив і очищення повітря ззовні, а також обладнання, що видаляє відпрацьоване повітря з приміщення. Але сучасні вентиляційні системи не обмежуються функцією повітрообміну.

Монтаж вентиляції з рекуперацією тепла

Наша компанія виконує монтаж вентиляції з рекуперацією тепла, оскільки такі системи є економічно більш вигідними. Вони не тільки постачають дім чистим і свіжим повітрям, запобігаючи потраплянню пилу і пилку всередину, але і дозволяють заощадити на обігріві будинку в холодну пору року завдяки можливості роботи в зв'язці з опалювальними котлами, тепловими насосами та іншим обладнанням систем опалення.

Якщо Ви зупинили свій вибір на вентиляційної системи з рекуперацією тепла, наші досвідчені інженери грамотно складуть проект і якісно виконають монтаж вентиляції.