Монтаж водопостачання будинку

Грамотний монтаж каналізації та водопостачання – дуже відповідальний і трудомісткий процес, що вимагає комплексного підходу до справи. Від правильно організованої системи водопостачання і каналізації залежить чистота і безпека споживаної води, а також комфортне проживання в заміському будинку.

Монтаж каналізації в приватному будинку

Так як ці дві системи тісно зв'язані одна з одною, монтаж каналізації проводиться з урахуванням безпечної відстані каналізаційної системи від водозабірних споруд та інших підземних комунікацій.

Монтаж каналізації в будинку передбачає виконання зовнішніх і внутрішніх робіт. Для встановлення внутрішньої каналізації необхідні труби, з'єднувальні та додаткові деталі, кількість і наявність яких було розраховано і враховано в проекті. Під час прокладання труб основним завданням є витримати оптимальний кут нахилу трубопроводу.

На труби для монтажу каналізації ціна може відрізнятися виходячи з матеріалів, з яких вони виготовлені. Для внутрішньої каналізації краще вибирати пластикові труби, які характеризуються невеликою вагою, стійкістю до хімічних впливів і відносною простотою установки. Труби для зовнішньої каналізації в силу навантажень, які їм належить витримувати, повинні бути міцніше, наприклад, з металопластику.

Монтаж каналізації в приватному будинку обов'язково включає установку зовнішньої каналізації – монтаж септика та обладнання для каналізаційних насосних станцій, прокладення зливових систем водовідведення (якщо відповідні роботи були заплановані в проекті).

Монтаж канализации и водоснабжения

Монтаж водопостачання в приватному будинку

Якісний і швидкий монтаж водопостачання (ціна розраховується індивідуально під кожну задачу) залежить від грамотно складеного проекту і від професіоналізму інженерів, які втілюють його в життя.

Ціни на монтаж водопостачання варіюються в залежності від обсягу виконуваних робіт і їх складності. Щоб уникнути різного роду проблем в майбутньому (відсутність циркуляції води, недостатнє або надмірне тиск у водопровідній мережі, протікання труб) варто довірити настановні роботи досвідченим фахівцям.

Монтаж водопостачання у приватному будинку головним чином складається з:

  • встановлення водозабірних споруд та насосної станції, що подає воду до системи фільтрації, місця зберігання або споживання;
  • монтажу фільтраційних систем та інших необхідних пристроїв;
  • прокладання водопровідної мережі, транспортує і подає воду до місць її споживання;
  • встановлення сантехнічних приладів і додаткового обладнання.

Команда наших компетентних фахівців надає комплексні послуги з проектування, монтажу та обслуговування систем водопостачання та каналізації, гарантуючи якісне виконання робіт в термін.