Монтаж систем опалення водопостачання та вентиляції

Монтаж систем життєзабезпечення будівлі є відповідальним і одним з найважливіших етапів під час ремонту або будівництві будинку, адже саме від якісної установки обладнання залежить безпека і комфорт у Вашому будинку. Тому виконання монтажних робіт краще довірити професіоналам, які володіють необхідними знаннями, відповідними навичками та мають великий досвід в цій справі.

Вартість монтажу системи опалення

Наші спеціалісти швидко та якісно виконають монтаж системи опалення в приватному будинку. Комплекс системи слід проектувати заздалегідь, щоб на етапі установки не виникало додаткових труднощів і неприємних несподіванок. Схеми повинні бути чітко продумані, а обладнання та комплектуючі – адекватно підібрані. При можливості краще проводити деякі монтажні роботи ще на етапі будівництва будинку. Щоб уникнути порушення естетичного вигляду приміщення бажано, щоб всі труби були приховані. Для максимально раціональної розведення труб і підключення котельні, необхідно передбачити місце для топкової, а також грамотно розмістити стояки і систему радіаторів. Але сучасні технології дозволяють все це зробити і у вже готових будинках.

На монтаж систем опалення ціна може змінюватись в залежності від складності проекту, типу вибраного опалювального обладнання та особливостей задачі. Для з'ясування подробиць звертайтеся до наших фахівців, і вони із задоволенням Вам допоможуть. Приблизна вартість монтажу системи опалення зазначена у нас на сайті.

installation 1

Наша компанія займається установкою системи опалення в приватному будинку, попередніми її проектуванням, а заодно і подальшим обслуговуванням, і, при необхідності, ремонтом.

installation 2

Монтаж систем каналізації і водопостачання

Монтаж систем водопостачання також не обходиться без попереднього проектування і має ряд своїх нюансів. Якщо в будинку планується встановлення двоконтурного котла, то він буде виконувати функцію опалювального пристрою і нагрівати воду. Тобто, обладнання систем життєзабезпечення можуть не тільки перетинатися, але і бути тісно взаємопов'язаними. І раз вже в будинку встановлюється система водопостачання, обов'язково продумується те, як буде здійснюватися водовідведення. Це питання покликане вирішувати проектування і монтаж систем каналізації. Обидві системи передбачають виконання зовнішніх і внутрішніх робіт.

Особлива увага приділяється розрахунку безпечної відстані каналізаційної системи від інших підземних комунікацій, особливо від водозабірних споруд. Установка системи каналізації заміського будинку включає облаштування вигрібної ями, установку септика і обладнання для каналізаційних насосних станцій, монтаж зливових конструкцій. Все вище перераховане відноситься до зовнішніх робіт. Що стосується внутрішніх робіт, вони припускають розведення системи по будівлі та встановлення сантехніки.

Поряд з установкою системи водопостачання неодмінно потрібно передбачити також наявність очисних споруд, вибір яких залежить від джерела води.

Монтаж системи фільтрів для свердловин і колодязів

При монтажі систем фільтрів слід пам'ятати, що фільтри включаються в послідовний ланцюг водопостачання. Процес очищення води включає в себе комплексну роботу фільтраційного обладнання для фізичної і хімічної обробки рідини. Правильний підбір і установка фільтрів, що гарантує надходження в будинок чистої води, що є істотним не тільки для людей, але і для приладів, які споживають воду.

Невід'ємною складовою системи водопостачання в приватному будинку є свердловина або колодязь. Монтаж насосів для свердловин проводиться для того, щоб забезпечити автономну водопровідну мережу постійним тиском. Установка здійснюється після визначення параметрів свердловини і підбору відповідного обладнання. Неправильний монтаж насосів для колодязів або свердловин, може привести до поломки насоса і втрати тиску, що спричинить за собою додаткові фінансові витрати або проблеми серйозніше. Тому встановлення насосів краще довірити фахівцям з хорошим знанням гідравліки, щоб уникнути неприємних моментів в майбутньому.

Монтаж систем вентиляції

У сучасному світі, не тільки у великих містах, але й за містом, досить гостро відчувається проблема забруднення повітря. Її не можна ігнорувати, так як від повітря, яким ми дихаємо, залежить наше здоров'я та якість життя.

Монтаж вентиляційних систем вирішує проблему надходження припливного повітря в приміщення, його очищення, а також відповідає за підтримання оптимальної температури і вологості повітря. Незважаючи на те, що монтаж систем вентиляції вимагає чіткого і точного проектування, навіть самий грамотний проект можна зіпсувати неякісною установкою. Саме тому необхідно звертатися за допомогою до кваліфікованих інженерів.

installation 3

Правильна установка систем вентиляції є запорукою чистого і свіжого повітря у Вашому будинку. Ми займаємося не тільки проектуванням та монтажем вентиляційних систем, але і подальшим супроводом, обслуговуванням і ремонтом.