Компанія IQteplo поглиблює знання технологічних процесів виробництва обладнання

В середині серпня один з керівників компанії IQteplo Дмитро Юхимчук відвідав завод з виробництва опалювального обладнання Vissman WERKE в місті Аллендорф (Німеччина). Метою візиту було ознайомлення з технологіями виробництва твердопаливних і газових котлів, теплових насосів і геліосистем, а також історією інноваційної діяльності компанії Vissman.

Під час екскурсії учасники побували в інфоцентрі Vissman, логістичному центрі, на теплонасоснфй станції і венергоцентрі заводу, а також науково-дослідному центрі TECHNIKUM, де ознайомилися з процесом виготовлення теплових насосів VITOCAL і конденсаційних котлів VITODENS.

«Я вдячний компанії Vissman за запрошення, організацію і проведення візиту, який став ще однією сходинкою в нашому багажі знань і досвіду. Компанія IQteplo розуміє, наскільки важливі знання в області виробництва обладнання, яке вибирають наші замовники, адже від нас залежить тепло і комфорт в їх будинках », - зазначив Дмитро Юхимчук.

Про приємне: Серед 23 представників українських компаній так само брали участь у візиті, представник IQteplo отримав кубок за зайняте друге місце в змаганнях на гоночній трасі Nürburgring поруч із селищем Нюрбург (Німеччина).