Проточні водонагрівачі Vaillant

Компанія «IQteplo» має в своєму розпорядженні широким асортиментом якісної продукції, в якому представлені не тільки накопичувальні, але і проточні водонагрівачі Vaillant – одні з кращих на ринку.

Водонагрівач – один із самих важливих елементів системи водопостачання, що відповідає за нагрівання води. Залежно від способу нагрівання їх можна поділити на проточні та ємнісні водонагрівачі, або накопичувальні.

  • Накопичувальний водонагрівач являє собою велику ємність, в якій нагрівається вода.
  • Економічні проточні водонагрівачі мають досить малу ємність. Всередині встановлено нагрівальний елемент, розігріваються, приміром, електрострумом.

Як працює проточний водонагрівач

Дещо інший і принцип роботи проточного водонагрівача – вода гріється тільки під час її проходження через пристрій. Ціна на проточний водонагрівач значно нижче, ніж на ємнісне пристрій, але він витрачає набагато більше ресурсів. Це пов'язано з підвищеними вимогами до потужності нагрівального елемента.

Перед тим як вибрати проточний водонагрівач, слід визначитися з типом пристрою. Вони бувають електричними і газовими, можуть відрізнятися за типом розпалювання.

  • Електричні нагрівачі – більш зручні і прості у використанні. На електричний проточний нагрівач води для квартири ціна буде менше, ніж на газовий. Тим не менш, його не можна назвати більш економічним зважаючи тарифів на електроенергію. Зате він характеризується високим ступенем безпеки і відповідає міжнародним стандартам захисту. Сучасні електричні проточні водонагрівачі для будинку можуть бути оснащені управлінням з автоматичним зниженням потужності при малому протоці води або вимкненням приладу при протоці нижче допустимого рівня.
  • Газові проточні водонагрівачі для квартири або будинку більш відомі як газові колонки. Використовувати газові колонки можна тільки при наявності в будинку димоходу.

Проточний водонагрівач для будинку і квартири

Завдяки своїм компактним розмірам проточний водонагрівач для квартири легко поміститься навіть в маленькій кухні або у ванній кімнаті. Але перш ніж купити проточний нагрівач води для кухні або душа, слід розрахувати, яку навантаження витримає електромережу.

Особливо критично це враховувати, вибираючи проточний водонагрівач для приватного будинку або дачі. Якщо в міських квартирах з центральним енергопостачанням все більш менш добре, то віддалені заміські ділянки можуть відчувати з цим певні труднощі.

Також дуже важливо правильно розрахувати потужність проточного водонагрівача. Якщо проточний водонагрівач для будинку потрібен тільки на кухню - лише для того, щоб посуд перемити, помити руки / ноги, то цілком вистачить приладу потужністю до 8 кВт. Але для того, щоб прийняти повноцінний душ, необхідно пристрій потужністю від 8 кВт і вище.

Ще слід врахувати, скільки кранів буде підключено до одного пристрою. Якщо, наприклад, до двох - на кухні та у ванній, то температура води буде сильно залежати від того, чи користуються двома точками водозабору одночасно. Зваживши всі «за» і «проти», можна впевнено купувати проточний водонагрівач для квартири або будинку.