Обслуговування та ремонт систем водопостачання опалення та вентиляції

Грамотне проектування, якісне виконання установки і своєчасне технічне обслуговування гарантують безперебійну роботу систем життєзабезпечення будівлі. Від їх злагодженої роботи залежить безпечне і комфортне проживання в будинку.

Обслуговування систем опалення

Планове або профілактичне обслуговування систем опалення зазвичай проводиться перед початком опалювального сезону. Якщо ми говоримо про міських квартири, то цей період чітко визначається комунальними службами. Перевагою автономної системи опалення в приватному будинку є можливість самостійно вирішувати, коли її запускати. Але профілактика системи все одно повинна здійснюватися завчасно, щоб встигнути виявити і усунути можливі неполадки.

По завершенню сезонного циклу експлуатації системи опалення проводиться консервація техніки, щоб забезпечити адекватну роботу системи в наступному опалювальному сезоні. Виконання робіт по обслуговуванню елементів опалювальної системи слід робити досвідченому фахівцеві.

service system 1
service system 2

Обслуговування систем водопостачання та водоочищення

Від регулярного обслуговування систем водопостачання залежить їх ефективність і тривалість роботи. Моніторинг поточного стану системи дозволяє визначити ступінь зносу її компонентів, виявити можливі проблеми та вжити необхідні заходи по їх усуненню.

Своєчасне обслуговування систем водоочищення забезпечує надійність її роботи і профілактику неполадок обладнання, що споживає воду. Технічне обслуговування включає діагностику фільтраційного обладнання, чищення, ремонт або заміну елементів системи, контроль якості води та внесення змін у конфігурацію системи.

Обслуговування систем вентиляції

Сервісне обслуговування вентиляційних систем необхідно для підтримки працездатності системи і безперешкодного вступу в будинок чистого повітря.

Особливу увагу слід приділяти фільтрів повітроводів і стежити за зношеністю компонентів системи. Догляд за системою, звичайно ж, можна здійснювати самостійно, але краще звертатися за допомогою до фахівців, що надають відповідні послуги. Це не тільки заощадить Ваш час, але продовжить термін служби вентиляційних пристроїв.

service system 3

При виявленні критичних несправностей у системах життєзабезпечення, проводиться ремонт або заміна обладнання.

Вчасно виявлена несправність і якісний ремонт системи опалення будинку дозволять уникнути зайвих витрат, пов'язаних з комплексною заміною обладнання.

Ремонт може включати промивання системи (промивка і опресовування труб проводиться тільки при великих відкладах, і не використовується в якості профілактики зважаючи трудомісткості та високою вартістю процедури), ремонт окремих пристроїв, усунення витоків, демонтаж і заміну бракованого обладнання.

У будь-якому разі, ремонт системи опалення – це комплексні роботи, що проводяться для підтримки працездатності системи і збільшення терміну експлуатації обладнання.

Ремонт системи каналізації і водопостачання

Ремонт системи водопостачання та водовідведення – не менш трудомісткий процес, в ході якого навіть майстер може зіткнутися з певними труднощами.

Виконуючи роботи по ремонту системи каналізації або встановлюючи нову каналізацію в будинку, необхідно звернути увагу на вентиляцію, призначену для каналізаційних шахт і стояків. Її важливо монтувати і виводити у відповідності з нормами. І також стежити за її правильним функціонуванням.

На ремонт зовнішніх труб каналізації і водопостачання впливає зовнішня температура повітря, такі роботи краще всього планувати в теплу пору року, так само як і ремонт насосів для свердловин і колодязів.

Ремонт системи вентиляції з рекуперацією тепла

Ремонт системи вентиляції необхідно здійснювати одразу після виявлення несправності. Особливо якщо це вентиляція з рекуперацією тепла, оскільки вона економить більше п'ятдесяти відсотків енергії на опалення приміщення, зберігаючи 98% тепла, зазвичай втрачається через природну вентиляцію.

Сучасні вентиляційні системи – досить надійні, але і вони можуть давати збої, якщо порушувати правила їх експлуатації або при неправильному обслуговуванні і його повній відсутності. Тому слід довірити обслуговування і ремонт вентиляції досвідченим фахівцям.

Наша команда займається не тільки проектуванням і установкою вентиляційних систем, але і їх подальшим сервісним обслуговуванням і ремонтом.