Теплові насоси "вода"

Останнім часом для створення систем опалення широко застосовуються теплові насоси – термодинамічні пристрої для перенесення тепла від джерела до теплоносія.

Альтернативні джерела енергії, такі як теплова і сонячна, стають все більш і більш затребуваними. Популярні теплові насоси «вода» використовують теплову енергію води в цілях обігріву або охолодження будинку та гарячого водопостачання.

Залежно від виду теплоносія розрізняють тепловий насос вода-вода та вода-повітря. У першому варіанті джерелом теплової енергії, за допомогою якої нагрівається вода, що циркулює в трубопроводі опалювальної системи, є вода – довколишні річки, озера чи ставки, ґрунтові води з колодязя або свердловини. Тепловий насос вода-вода використовують не тільки для опалення будинку, але і для його охолодження, а також гарячого водопостачання.

В ролі теплоносія тепловий насос вода-повітря використовує спеціальну рідину, яка циркулює в системі в газоподібному стані. При цьому принцип роботи залишається таким же, як і у насоса вода-вода.

Vaillant geoTHERM VWS 300/3 400V

Тепловий насос Vaillant geoTHERM VWS 300/3 400V

Тепловий насос Vaillant geoTHERM VWS 220/3 400V типу «розсіл-вода» використовує низькопотенційне тепло грунту в якості джерела енергії.

 • Коефіцієнт перетворення COP - до 4,5.
 • Моніторинг і облік спожитої і виробленої енергії.
 • Розроблений і вироблений в Німеччині.
 • Можливість роботи в системах опалення з газовими котлами, сонячними колекторами, фотоелектричними елементами.
 • Автоматичний вибір найбільш економічно вигідної генератора тепла в системі.
 • Немає необхідності працювати з фреоновими контурами.
 • Можливість віддаленого моніторингу та управління системою через блок дистанційного управління VR900.
 • Швидкість монтажу завдяки концепції LiftMounting.
 • Розширювальний посуд і запобіжний клапан для контуру джерела тепла в комплекті.

Якісний тепловий насос вода-вода, купити який можна в нашому магазині, володіє рядом переваг:

 • Ефективність і безпека.
 • Швидка окупність. Відсутність витрат на придбання палива для опалювальної системи.
 • Екологічність. Обладнання не використовує в роботі паливо, відповідно відсутній викид забруднюючих речовин в повітря.
 • Надійність і тривалий термін служби.

Вибираючи тепловий насос вода-вода для опалення Вашого будинку, слід враховувати те, що він вимагає регулярного чищення певних елементів системи, так як у водоймі найчастіше є живність. Вона ж може провокувати зниження ефективності насоса.

Принцип роботи водяного теплового насоса

Головний принцип роботи теплового водяного насосу заснований на циклі Карно, який складається з чотирьох термодинамічних процесів. Його суть полягає в обміні теплотою між резервуарами з постійними, але відрізняються температурами. Чим більше різниця температур, тим ефективніше буде функціонувати система. Оптимальним джерелом для водяного теплового насоса є ґрунтові води, завдяки їх стабільної середньої температурі (5-10 градусів вище нуля).

Водяний тепловий насос для опалення будинку

Своєю роботою водяний тепловий насос мало чим відрізняється від ґрунтового, але за рахунок високої температури теплоносія в холодну пору року, його ефективність буде набагато вище. Установка може вимагати наявність свердловини або розташування будинку поблизу річки, озера або ставка. Контур системи укладається на дно, якщо в якості джерела використовуються довколишні водойми.

Зазвичай ціна на водяний тепловий насос для опалення будинку значно вище, ніж на газовий або електричний котел, але і терміни окупності не такі вже й великі. Оскільки тепло Ви отримуєте з безкоштовних природних джерел, вартість устаткування і монтажу окупиться протягом найближчих п'яти років.

Компанія «iQteplo» пропонує купити водяний насос для опалення будинку за прийнятними цінами. Тип опалювального пристрою повинен враховуватися ще на етапі проектування системи опалення та водопостачання приватного будинку. Наші фахівці займаються не тільки проектуванням та монтажем систем опалення, але допоможуть підібрати необхідне обладнання, широкий асортимент якого представлений на нашому сайті.