Теплові насоси "повітря"

Сучасні високотехнологічні теплові насоси все частіше стають відмінною альтернативою класичній опалювальній системі.

Затребуваність цілком пояснюється екологічністю (відсутність викидів в атмосферу) і економічністю. Повітряний тепловий насос – це термодинамічний пристрій для перенесення тепла зовнішнього повітря у проміжний теплоносій, який дозволяє опалювати і охолоджувати житлове приміщення. У поєднанні зі спеціальним водонагрівачем він також здатний вирішити проблему постачання будинку гарячою водою.

Існує два різновиди повітряних теплових насосів повітря-вода і повітря-повітря (перший іменник у парі – джерело тепла, друге - теплоносій). Тепловий насос повітря-повітря в ролі теплоносія використовують холодоагент, який при нагріванні набуває газоподібну форму.

Повітряний тепловий насос повітря-вода характеризується тим, що теплоносієм у системі виступає вода. В іншому він практично нічим не відрізняється від насосів типу «повітря-повітря».

Насос повітря-вода так само, як і тепловий насос повітря-повітря для опалення будинку, не вимагає бурління свердловин, наявності поблизу будинку водойми. Він не потребує трудомісткої роботи з прокладення трубопроводу для зовнішнього контуру. Це означає, що для його установки необхідно мінімальне капіталовкладення.

Типовий тепловий насос повітря-вода, купити який можна в нашому магазині, часто повністю автоматизований і досить простий в експлуатації. Економічність даного виду обладнання полягає в тому, що джерелом теплової енергії є навколишній повітря.

Vaillant aroTHERM VWL 55/2 A 230 В

Тепловий насос Vaillant aroTHERM VWL 55/2 A 230 В

Тепловий насос для опалення Vaillant aroTherm VWL 55/2 A 230 В типу «повітря-вода» з функцією «активний холод» працює при температурі зовнішнього повітря від -15 градусів на опалення і 46°С для режиму охолодження.

  • Простий і надійний при монтажі, немає необхідності прокладання фреонового контуру.
  • Може використовуватися на опалення, охолодження з функцією активний холод і нагрів ГВП.
  • Високий коефіцієнт перетворення (COP) завдяки сучасному довговічному компресора.
  • Гнучке модулювання потужності і відсутність високих пускових струмів завдяки інверторної технології.
  • Максимальне використання відновлюваної енергії при роботі в системі з іншим обладнанням.

Принцип роботи повітряного теплового насоса

Головний принцип роботи повітряного теплового насоса складається в акумулюванні НПТ повітря (низькопотенційного тепла) при випаровуванні циркулює в закритому контурі холодильного агента, і переносу тепла при накопиченні холодильного агента з теплообмінника в систему опалення. Іншими словами, зовнішнє повітря потрапляє в камеру випарника і нагріває холодоагент, який із-за нагріву набуває газоподібну форму. Цей газ потрапляє в компресор, де знову нагрівається і переміщається в конденсатор. В теплообміннику газ втрачає отриману енергію, стає рідиною і потрапляє назад у випарник. Отримана в результаті теплова енергія застосовується для опалення приміщення.

Повітряний тепловий насос для опалення будинку

Сучасний повітряний тепловий насос має ряд переваг:

  • Його вартість значно нижче, ніж геотермального обладнання.
  • Можливість застосування не тільки при проектуванні нової системи опалення, а також для реконструкції старих.
  • Екологічність.
  • Великий асортимент продукції.

Компанія «iQteplo» надає можливість вибрати і купити повітряний тепловий насос за доступною ціною. Повітряні насоси можна умовно поділити на побутові і промислові. Конфігурація промислових насосів дозволяє їм без проблем працювати навіть при дуже низьких зимових температурах.

Побутовий або повітряний тепловий насос для опалення будинку зазвичай передбачає можливість підключення до нього допоміжного опалювального обладнання, яке відшкодовує нестачу теплової енергії при значному падінні температури (менше - 15). В іншому випадку його вигідно використовувати в будівлях, які територіально розташовані в регіонах з м'яким кліматом.

Безліч переваг робить опалення повітряним тепловим насосом досить затребуваним. Для скорочення витрат на монтаж опалювальної системи деякі користувачі намагаються зробити установку теплового насоса для опалення будинку самостійно, але, щоб уникнути помилок при монтажі, краще довірити таку відповідальну завдання професіоналам. Це гарантує довгу і ефективну роботу устаткування.