Проектування вентиляції будинку

Правильна вентиляційна система є запорукою комфорту у Вашому будинку, адже якість повітря впливає на здоров'я та працездатність людини. При побудові будівель зазвичай прийнято застосовувати природну вентиляцію. Даний вибір обумовлений її відносною простотою, адже вона працює у результаті природного руху повітряних мас, викликаний різницею температур зовні і всередині будинку. А також дешевизною, оскільки не потребує сторонніх механізми, що вимагають підключення до електромережі. Але в сучасному світі все частіше використовується примусова вентиляція, тому що для надходження повітря в будинок вже не достатньо звичайних щілин у дверях і вікнах, через їх поліпшеною герметичності. Це викликає необхідність встановлення вентиляційного обладнання, якій передує розробка грамотного проекту вентиляції будинку.

Проект вентиляції приватного будинку

Якісна робота системи вентиляції залежить, в першу чергу від правильних розрахунків. Обов'язково враховується загальний обсяг приміщення і інтенсивність повітрообміну, проводиться акустичний і аеродинамічний розрахунок, створюється і узгоджується з замовником креслення, готується необхідна документація.

І, звичайно ж, при створенні проекту вентиляції приватного будинку беруться до уваги технічні умови, діючі санітарні та будівельні норми.

Проект вентиляции дома

Проектування вентиляції з рекуперацією тепла

Найбільш часто виникають питання, що стосуються проектування вентиляції – ціна послуг і терміни виконання роботи. На жаль, неможливо дати однозначну відповідь, оскільки швидкість створення проектних робіт і вартість проектування вентиляції багато в чому залежать від складності самого проекту.

На нашому сайті представлені приблизні ціни на послуги для отримання більш детальної інформації звертайтеся за допомогою до наших фахівців, які завжди раді Вам допомогти.

Окремо хотілося б звернути увагу на проектування вентиляції з рекуперацією тепла. Підбираючи обладнання для вентиляційної системи, вигідніше всього зупинити свій вибір саме на пристроях з рекуперацією тепла. Їх перевага полягає в тому, що вони дозволяють заощадити кошти на підігріві подається в приміщення повітря, зменшуючи навантаження на систему опалення, і при цьому гарантують надходження чистого і свіжого повітря у Ваш будинок. Крім того, такі системи запобігають попадання пилку, пилу та інших забруднень в приміщення, а також підтримують необхідну вологість повітря, створюючи комфортний мікроклімат.