Ремонт і обслуговування вентиляції

Запорукою довгої і ефективної роботи будь-якої системи життєдіяльності будівлі є її регулярне обслуговування. Для того щоб вентиляційна система залишалася працездатною і забезпечувала Ваш будинок свіжим і чистим повітрям, варто потурбуватися прийняттям заходів для її підтримки. Перелік послуг по обслуговуванню вентиляції (ціна залежить від спектру послуг) не так вже й великий.

Вартість обслуговування вентиляції ретельно розраховується перед укладенням договору вказуються всі види виконуваних послуг і терміни проведення діагностики.

Ремонт и обслуживание вентиляции

Технічне обслуговування вентиляції

Вентиляція з рекуперацією тепла має два фільтра. Перший фільтр очищає повітря, що надходить з вулиці, другий – повітря, що потрапляє із приміщення в рекуператор. Технічне обслуговування вентиляції з рекуперацією тепла передбачає періодичний моніторинг ефективності системи відповідно до її параметрами, перевірку повітроводів, регулярне чищення фільтрів щоб уникнути їх забруднення та засмічення. Після огляду системи, при необхідності, проводиться заміна витратних матеріалів. При самостійному догляді за пристроєм, наприклад, при демонтажі або очищення фільтрів і сифона для конденсату, виконуйте всі дії дуже обережно і обов'язково дотримуйтесь інструкції по експлуатації приладу. Недотримання інструкції може значно скоротити термін роботи обладнання і привести до небажаних наслідків.

Ремонт вентиляції в приватному будинку

Якщо знайдено критичні неполадки системи, рекомендується провести ремонт вентиляції – ціна та строки виконання робіт визначаються з майстром після визначення причини несправності. Не рекомендується самостійно лагодити пристрою, якщо у Вас немає відповідних знань і навичок. Довірте цю роботу досвідчених фахівців, які професійно займаються ремонтом вентиляції в приватному будинку або квартирі. Ми даємо гарантію на придбаний у нас і встановлене нами обладнання, що включає його діагностику, ремонт або заміну.

Локальні рекуператори успішно використовуються в квартирах і приватних будинках, дозволяючи економити енергію і отримувати свіжий і чисте повітря з оптимальною вологістю. Їх установка не вимагає внесення істотних змін в готову систему вентиляції або капітального ремонту приміщення.

Кваліфікований персонал нашої компанії створює проекти систем вентиляції з рекуперацією тепла і втілює їх у життя, а також якісно виконує роботи з обслуговування та ремонту вентиляції.