Побутові водонагрівачі Vaillant

Кожен хоч раз у житті стикався з незручностями, викликаними профілактичними відключенням гарячої води або з її відсутністю в зв'язку з протіканням труб та іншими аварійними ситуаціями. Оптимальний вихід з положення – придбати побутовий водонагрівач.

Побутові водонагрівачі – це пристрої для нагріву води, які можуть використовуватися як у якості елемента системи водопостачання, так і опалювальної системи.

Потреба придбати водонагрівач виникає при виникненні цілком виправданого бажання не залежати від центрального гарячого водопостачання. В асортименті, пропонований компанією «IQteplo», представлена якісна продукції від світових виробників, яка як не можна краще підходить для втілення цього бажання, наприклад, побутові водонагрівачі Vaillant.

Основні види водонагрівачів

Існує два основних види водонагрівачів – проточні та накопичувальні. Накопичувальні побутові водонагрівачі для нагріву води – це досить великі ємності, в яких вода підігрівається за допомогою газу, електрики чи від ресурсу опалювальної системи.

  • Накопичувальні пристрої не тільки гріють воду, але і підтримують її температуру. Вони працюють не безперервно і відключаються, нагрів воду до певної температури. Коли вода починає остигати, вони знову включаються. Для чого потрібен водонагрівач у системі опалення? Він дозволяє устаткуванню економно витрачати джерела живлення, будь то електрика чи природний газ.
  • У проточних водонагрівачах нагрівальний елемент включається під час водозабору. Ємність таких нагрівачів досить мала і вода повинна встигнути нагрітися за час її проходження через пристрій, тому вони характеризуються великою потужністю і, відповідно, збільшеною витратою електроенергії або газу.

Ефективність роботи опалювальної системи залежить не тільки від якості і типу устаткування, але і від правильної її установки. Саме з цієї причини підключення котла до системи опалення повинен здійснюватися досвідченим фахівцем.

Водонагрівач від системи опалення

Залежно від своїх характеристик і конструкції водонагрівач для системи опалення може бути настінним і підлоговим, вертикальним і горизонтальним, одноконтурним і двоконтурним. Двоконтурний котел не так поширений, як одноконтурний. Вода в ньому нагрівається за рахунок змійовика, за яким відбувається рух теплоносія. Такі пристрої зазвичай мають досить великі розміри і відрізняються економічністю.

Підбираючи водонагрівач від системи опалення, слід звернути увагу на бойлери непрямого нагріву. Всередині його бака є теплообмінник, по якому проходить теплоносій з котла. Таким чином, водонагрівач працює за рахунок котла системи опалення, що не витрачаючи додатково газ або електрику.

Вибираючи водонагрівач для квартири, можна розглянути варіант з настінними моделями. Вони більш компактні і займають мало місця. Єдиний їхній недолік полягає в невеликої місткості. Водонагрівач в системі опалення будинку зазвичай не вимагає обмежень в просторі, якщо це не маленький заміський будиночок, тому його варто купувати виходячи з його ємності і передбачуваного споживання гарячої води. Це цілком може бути підлоговий потужний водонагрівач.

У будь-якому випадку, що б Ви не шукали - водонагрівач для дачі або для квартири, проточний або ємнісний, на нашому сайті представлений широкий вибір продукції від перевірених виробників. Тут кожен може знайти те, що йому потрібно або проконсультуватися з нашими фахівцями, якщо виникла проблема з вибором необхідного обладнання.