Проектування водопостачання будинку

Наявність приватного будинку дозволяє здійснити проектування автономного водопостачання і каналізації, незалежного від міських систем. Проект водопостачання приватного будинку покликаний вирішити питання, що дозволяють мінімізувати фінансові витрати і заощадити час на виконання монтажних робіт.

Він також впритул пов'язаний з проектом каналізації приватного будинку, тому зазвичай проводяться загальні розрахунки. Розрахунок параметрів стяжки і труб, вибір системи водопостачання та водовідведення, необхідну кількість матеріалів і устаткування, складання схеми підключення системи – лише деякі з факторів, які в обов'язковому порядку враховуються при створенні проекту. Неодмінно розраховується очікуване споживання води і спосіб забору води.

Грамотно розроблений проект водопостачання також передбачає необхідність очищення води і вибір відповідної системи фільтрації. Складання проекту каналізації приватного будинку не викличе труднощів у досвідченого фахівця.

Проектирование водоснабжения дома

Проектування каналізації і водопостачання

Проектування водопостачання та каналізації є важливим етапом при капітальному ремонті будинку або квартири, або заміні водопровідних труб і каналізації. Технічне завдання складається на основі плану приміщення з розстановкою сантехнічних приладів і додаткового обладнання. Завдяки тому, що вода в квартирах багатоповерхових будинків проведено централізовано, з облаштуванням їх водопостачання виникає менше складнощів, ніж з приватним будинком.

На основі техзавдання створюється проект водопостачання квартири, розробляється оптимальна схема розводки трубопроводу з урахуванням способу прокладки труб, узгоджується з замовником, і вносяться запропоновані корективи. Найвідповідальнішим моментом буде правильний розрахунок всіх ухилів. На цьому етапі проект практично готовий до виконання. Оскільки наша компанія займається розробкою проектів «під ключ», ми володіємо необхідною технічною базою і готові надати великий вибір обладнання для їх реалізації.

Думка про те, що установка систем водопостачання і каналізації зможе обійтися без проектування, є завідомо неправдивою, оскільки його відсутність змусить зіткнутися з низкою проблем. Неправильний вибір труб цілком може стати причиною протечки, перевитрата матеріалів несприятливо позначиться на фінансовій стороні питання, а недолік – на строки виконання робіт. Тому проектування краще довірити кваліфікованим фахівцям.