Ремонт і обслуговування водопостачання

Сервісне технічне обслуговування каналізації і водопостачання необхідно для своєчасного виявлення можливих проблем з компонентами системи. Незважаючи на те, що сучасні системи водопостачання та водовідведення досить надійні, ефективність їх роботи залежить від систематичного обслуговування.

Планове обслуговування включає діагностику елементів системи водопостачання і каналізації, виявлення та усунення неполадок в роботі системи, а також її ремонт. Технічні роботи передбачають огляд системи, визначення якості та складу води, вимірювання тиску всередині системи, очищення фільтрів, перевірку з'єднань і зміну компресорів.

Ремонт и обслуживание водоснабжения и канализации

Ремонт каналізації в приватному будинку

До ремонту каналізації в приватному будинку можна віднести ремонт трубопроводу. Проблеми з каналізаційними трубами бувають різними:

  • механічні пошкодження, що вимагають часткову заміну каналізаційних труб;
  • розстикування труб з причини їх зміщення з-за відсутності піщаної подушки і тиску грунту;
  • якщо в системі каналізації не були враховані фільтри, а також не проводилося належне обслуговування, в майбутньому можна зіткнутися з проблемою засмічення труб.

Іноді власники будинків не справляються з прочищенням зовнішньої каналізації самостійно, тоді до справи беруться фахівці. Сучасне обладнання для прочищення каналізації дозволяє їм у найкоротші терміни впоратися з цією проблемою.

Ремонт каналізації в квартирі зазвичай обходиться меншими жертвами, але все ж таки потребує участі досвідченого майстра. У будь-якому випадку вартість ремонту каналізації (ціна витратних матеріалів, діагностика, робота спеціаліста) буде розраховуватися виходячи з конкретної ситуації.

Ремонт водопостачання від колодязі і свердловини

Ремонт водопостачання приватного будинку може зайняти багато часу через протяжності системи, тому його краще проводити в теплу пору року. При виході з ладу одного з внутрішніх вузлів, що знаходяться в будинку, на роботи по лагодженню не впливає зовнішня температура. Але якщо неполадки у зовнішній системі, наприклад, при необхідності ремонту водопостачання від криниці, то доведеться чекати кінця опалювального сезону. Справа в тому, що ремонт водопостачання від свердловини або колодязя передбачає можливу заміну труб чи ремонт насоса. Виявлення вогнищ пошкодження труб може зайняти чимало часу, а мінусові температури ускладнять проведення ремонтних робіт.

Наша компанія займається обслуговуванням систем водопостачання та каналізації і надає послуги по ремонту труб, насосів та інших елементів системи. Звернувшись до нас за допомогою, Ви гарантовано отримаєте допомогу досвідчених фахівців, які знають толк у своїй справі.